Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
13784 hodnocení
5
13379x
4
164x
3
53x
2
27x
1
161x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
MM
Martina Michálková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.2.2026
Rychlost, dobrá komunikace
JŠ
Jarmila Škodová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.2.2026
Vždy velká spokojenost.
LS
Libuše Sigmundová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.2.2026
RG
Radek Gabriel
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.2.2026
JŠ
Jana ŠVARCOVÁ
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.2.2026
Super obchod.
+ Rychlost
ML
Monika Lodrová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.2.2026
Skvělá komunikace a doručení rychlostí světla. Děkuji:-)
TR
Tomáš Rytíř
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.2.2026
Obchod super a rychlost dodání 👍
DK
Drahomíra Kajanová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.2.2026
Velmi spokojená
JJ
Jan Janků
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.2.2026
Velmi spokojen
Celková spokojenost
IM
Iva Molčíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.2.2026
Jsem velmi spokojená.
RH
Radek Hons
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.2.2026
HJ
Hana Jedličkova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.2.2026
MH
Martin Hajný
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.2.2026
Rychlé doručení
JF
Jana Buriánková Farkašová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.2.2026
Neuvěřitelná rychlost doručení
MH
Milan Horňák
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.2.2026
Ted sice dost podražili,ale co se týká zboží a vyřizování objednávek jsou stále jednička.
M
Michal
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
21.2.2026
Objednával jsem z e-shopu zboží na osobní vyzvednutí v obchodě zboží, které se zobrazovalo že je v konkrétním obchodě skladem, očekával jsem, že mi přijde ten den, že je pro mě připravené, mýlil jsem se, přišlo mi, že moje objednávka byla předána zásilkovně. Objednáno v pátek, zásilkovna doručí do obchodu v pondělí, tři dny zbytečného čekání, proboha proč, když je zboží skladem na té pobočce!!!! Nikde jsem nenašel informaci, že i když je zboží skladem na pobočce, vždy to jde z centrálního skladu z Motole.
+ Rychlé doručení, nízká cena
- Přestal fungovat za tyden. Zpočátku to bylo v pořádku, pak to prosakovalo a kontakty se začaly uzavírat a začalo se to samo zapalovat, potom vnitřek jsem osušil ubrouskem, ale funkce automatického tahu nefungovala a později se pod přestal zapínat. Cena je samozřejmě nízká, ale kvalita je ještě nižší.
konkrétně model toho poda který prodávají je velmi nekvalitní
