Otevřeli jsme pro vás nové prodejny , Jičín, Znojmo Obroková a Ústí n. Orlicí.

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 13795 hodnocení
5
13390x
4
164x
3
53x
2
27x
1
161x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

JJ Avatar autora Josef Jindra Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.6.2022
nej eshop pro vape????????????
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.6.2022
+ rychlé dodání, odpovídající komunikace, příjemné ceny

DS Avatar autora Denisa Suchá Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.6.2022
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 12.6.2022
+ Rychlé doručení
+ Nikdy nebyl žádný problém

PM Avatar autora Pavel Mikolášek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 12.6.2022
výborná komunikace, rychlé dodání, kvalitní a široký sortiment, prostě super
PV Avatar autora Pavlína Vihanová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 11.6.2022
TS Avatar autora Tomáš Synek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 11.6.2022
M Avatar autora Milan_K Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 11.6.2022
Maximální spokojenost. Zboží doručeno hned druhý den.
JV Avatar autora Juraj Viktory Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 11.6.2022
Super
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 11.6.2022
+ Vždycky rychlé dodání objednávky

Avatar autora Petr Žbirka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 11.6.2022
Všechny objednávky proběhly rychle a bez problémů
JK Avatar autora Jiři Kučera Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 11.6.2022
Super obchod rychle dodani doporucuji dalsim zakaznikum a dekuji
JJ Avatar autora Jan Janda Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 11.6.2022
Velká spokojenost
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 11.6.2022
Bleskové vyřízení objednávky
TB Avatar autora Tomáš Bilačič Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 10.6.2022
Maximálna spokojnosť, rýchle dodanie na Slovensko
KP Avatar autora Karel Petrů Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 10.6.2022
Vše naprosto v pořádku
Avatar autora Martin Šimeček Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček. | 10.6.2022
2 dny sem se jim zkousel dovolat kvuli reklamaci a pak sem to vzdal, nikdy vic
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 10.6.2022
OK
RV Avatar autora Roman Vráblík Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 10.6.2022
Velice spokojený
MM Avatar autora Milan Melč Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 10.6.2022
P4 Belehradska super skusenost. Budu se vracet

Ovládací prvky výpisu

13813 položek celkem