Otevřeli jsme pro vás nové prodejny Č. Budějovice, Slaný, Jihlava a Č. Těšín.

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 14042 hodnocení
5
13627x
4
169x
3
53x
2
27x
1
166x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

P Avatar autora Petra Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.4.2021
Ano, jsem občasný kuřák a toto je pro mě výborná alternativa, jak nesmrdět a nežebrat cigaretu po pár sklenkách ????
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.4.2021
Avatar autora Hodnocení obchodu je 0 z 5 hvězdiček. 11.4.2021
+ profesionaly
+ skusenosti odbornost spolahlivost

JK Avatar autora Jakub Křenek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.4.2021
Super servis rychlé dodání :)
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.4.2021
+ Skvělý obchod

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.4.2021
+ Vše Ok
- Nic

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.4.2021
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.4.2021
+ Super ceny rýchle dodani

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.4.2021
UO Avatar autora Ugur Ozer Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.4.2021
Superrr!
JB Avatar autora Jan Brožek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.4.2021
Rychlé dodání , velký výběr zboží , naprostá spokojenost
DS Avatar autora Dagmar Staňková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.4.2021
Spokojenost, rychlé dodání. Vše super.
JM Avatar autora Jaroslav Malár Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.4.2021
Děkuji je to supr
B Avatar autora berip Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.4.2021
ŽÁDNÝ PROBLÉM - OCHOTA,RYCHLÉ DODÁNÍ TAKŽE SKVĚLÍ OBCHOD.
M Avatar autora Michal Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.4.2021
Spokojenost, rychlé dodání, všechno vpořádku
MH Avatar autora Matěj Havelka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.4.2021
Velice
MN Avatar autora Martin Nedůchal Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.4.2021
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.4.2021
+ Doručení a způsobu doručení, hlavně že volali z obchodu druhý den že nemá ji skladem jednu položku a pan mi volal jen aby se omluvil a zmínil že bude díky tomu pozdrzena moje zásilka super jednání. Za mě top

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.4.2021
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.4.2021

Ovládací prvky výpisu

14060 položek celkem